Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Pall 10695083



*

nr 1069 5083


Pall

läder


Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

Sista tid för bud online:

måndag 14 november 2016
kl 18:53:12


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
11/11 18:47:17 1      300 kr
12/11 16:33:46 2      400 kr
14/11 18:21:30 3      Vinnande bud



  • Tema
  • 14 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar läder pall skinn stol stolar
  • 5252 FÃ¥tölj
    + fotpall, Arnhilds hus, 1990-tal
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 18:09
  • 6681 Kamelpall
    Benställning i trä, löstagbar sits i läder. Längd:..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 19:22
  • 7006 Stegpall
    höjd: 64 cm
    Aktuellt bud: 500 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:17




Ladda ner broschyr